Czy wiesz w jaki sposób dobra znajomość języka angielskiego może zmienić Twoje życie na lepsze? Czy jesteś gotowy na taką zmianę?

Znajomość języka angielskiego od dawna już wydaje się być standardem. Choć od wielu już lat jest w podstawie programowej szkół, to wielu z nas nadal ma problem ze swobodnym komunikowaniem się za pomocą tego języka. Co więcej, często po zakończeniu nauki nie korzystamy ze swoich umiejętności i tworzymy solidną barierę językową. Warto temu zaradzić, gdyż aktualny rynek pracy wymaga od nas znajomości języka angielskiego.

Znajomość języka angielskiego na rynku pracy

Rynek pracy się zmienia, co pozostaje kwestią bezsporną. Coraz częściej to pracownik wybiera wśród najciekawszych propozycji pracy, zamiast decydować się na bardzo niekorzystne warunki i cieszyć się, że w ogóle udało się pracę znaleźć. Ten pozytywny trend przenosi się także na rodzaj pracy, zajmowane stanowisko oraz awanse. Niestety, do tego często wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego. W najtrudniejszej sytuacji są osoby, które zupełnie nie znają tego języka. W ich przypadku konieczne będą indywidualne lub grupowe zajęcia, a także różnego rodzaju aplikacje i programy do nauki języków.

Jak poprawić swoją znajomość języka angielskiego?

W zdecydowanie lepszej sytuacji są osoby, które kiedykolwiek uczyły się języka angielskiego i potrzebują sobie jedynie przypomnieć zdobytą już wiedzę, poszerzyć ją oraz przełamać barierę językową. W takim przypadku możemy samodzielnie uczyć się słówek, czytać książki i oglądać programy anglojęzyczne, a także korzystać z wielu różnych samouczków.

znajomość języka angielskiego
fot. Ingo Bernhardt (flickr, CC BY 2.0)

Jedyny problem – aby nam się chciało…

Zapewne wielu z nas już przez to przechodziło. Wielkie plany, opracowana strategia, obietnice składane sobie i najbliższym…a kiedy przyszło co do czego, okazało się, że mamy tysiąc innych zajęć. Ewentualnie samodzielna nauka była mało skuteczna i zaowocowała niepowodzeniem. Każdy rodzaj samokształcenia wymaga od nas sporej dawki motywacji, surowej dyscypliny oraz poświęcania czasu. W naszym zabieganym i bardzo zapracowanym życiu, najczęściej nie mamy na to ani siły ani czasu. Zdobycie lepszej pracy lub awans często są zbyt odległą korzyścią, aby nas skutecznie zmotywować. Co w takim wypadku?

Doskonały projekt, który przewraca wszystko do góry nogami

Powyższe problemy są znane niemal każdemu z nas. Dlatego powstał nowy, polski start-up, który całkowicie zmienia naszą sytuację. Nie tylko skutecznie wspiera naukę języka angielskiego, ale także wspiera naszą komunikatywność, przełamuje barierę językową, a także motywuje i dyscyplinuje do dalszego rozwoju. To po prostu nie może się nie udać! Nasze życie może  prosty sposób zmienić się na lepsze…

Tutlo – jak to działa?

Wystarczy zarejestrować się na platformie do nauki języka angielskiego. Korzystać możemy w dowolnej chwili, wystarczy nam urządzenie elektroniczne z mikrofonem (np. laptop), kamera nie jest wymagana, choć jest pozytywnym dodatkiem. Poprzez platformę Tutlo łączymy się z lektorami języka angielskiego i przez 20 minut rozmawiamy z nimi –  trakcie rozmowy dopasowywany jest poziom naszych umiejętności do toczącej się rozmowy tak, by rozwijać i poszerzać wiedzę, a jednocześnie nie stanowić trudności. Z platformy można korzystać w dowolnych godzinach, po wcześniejszym uzgodnieniu, także w weekendy. Jeśli więc mamy w ciągu dnia wolne pół godziny, możemy śmiało poświęcić je na podwyższanie swoich kwalifikacji.  O Tutlo opinie są bardzo obiecujące.

Tutlo opinia osób, które korzystały

Opinie osób korzystających z Tutlo są bardzo pozytywne. Wystarczy znaleźć 20 minut dziennie, aby bardzo skutecznie podnosić swoje kwalifikacje, zdobywać umiejętności językowe, a przede wszystkim przełamywać barierę językową. To doskonały sposób, aby nauczyć się rozmawiać w języku obcym, przestać się bać i wstydzić, a także zdobyć dużą dawkę śmiałości. W dodatku, nie potrzebujemy na to zbyt wiele czasu, nie musimy umawiać się na konkretne dni i godziny, a także szukać sposobów motywacji. Rozmowa z prawdziwym, żywym człowiekiem na wyciągnięcie ręki to z pewnością strzał w dziesiątkę!

Jakie są Wasze opinie na temat Tutlo? Znacie? Korzystaliście? A może chętnie byście wypróbowali (co jest całkowicie bezpłatne)?

znajomość języka angielskiego
fot. rawpixel.com Follow
(public domain, flickr)
Podziel się :)
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!