Marzycie o tym, aby odetchnąć i spędzić czas tylko my dwoje? Oto nasze propozycje na spędzenie czasu z drugą połówką, a przy tym także świetną zabawę!

O związek należy dbać zawsze. Zarówno na samym początku znajomości, jak i wtedy, gdy relacja jest już mocno zaawansowana. Gdy dwoje ludzi założy rodzinę, a nawet gdy dzieci już wyjdą z domu i założą swoją rodzinę – nadal warto dbać o miłość, która narodziła się pomiędzy dwojgiem ludzi.

 

Często, gdy już minie etap pierwszej fascynacji sobą nawzajem, do związku lubi wkradać się rutyna. Choć do tej pory mieliście ulubione metody spędzania wspólnie czasu, a “tylko my dwoje” równało się “niezapomniane chwile”, to z czasem nawet te wspólnie spędzane godziny potrafią się znudzić. Co wtedy zrobić?

 

Oto kilka naszych bardzo interesujących propozycji, aby urozmaicić i odświeżyć wspólnie spędzany czas. Nowe sposoby na wspólnie spędzany czas z pewnością wprowadzą do Waszego życia odrobinę nowości i sprawią, że znów będziecie myśleć o chwilach, gdy zostaniecie tylko my dwoje.

 

Wspólne wycieczki

Czy wiecie ile arakcji jest w Waszej okolicy? Sprawdźcie w internecie jak wiele propozycji oferują Wam najbliższe okolice. Często może Was zaskoczyć, jak piękny park lub trasy spacerowe znajdują się w niewielkiej odległości od Waszego domu. Możecie też sprawdzić nowe restauracje, wybrać się na pieszą wycieczkę i spędzić sporo czasu na łonie natury.

 

Szczypta romantyzmu

Wiadomo, że nie każdy z nas to urodzony romantyk. Pamiętajcie jednak, że związek to nie tylko wspólne zakupy, rachunki czy sprzątanie, ale także miłe gesty. Kolacja przy świecach, wspólny taniec nocą, gdy wracacie akurat ze spotkania ze znajomymi lub z kina, wspólna, aromatyczna kąpiel czy choćby leżenie i wsłuchiwanie się w romantyczną muzykę. Każdy związek potrzebuje tak miło spędzanych chwil.

 

Wspólne gotowanie

Być może nie wiecie, ale wspólne przyrządzanie smacznych potraw to bardzo zbliżająca czynność. Bardzo ciekawym doświadczeniem jest próbowanie nowych przepisów oraz delektowanie się wspólnie przygotowanymi potrawami.

tani prezent na walentynki
fot. Derek Key (flickr, CC BY 2.0)

 

W co ubrać się na randkę?

 

 

 

 

udany związek
fot. Carlos ZGZ (flickr, CC BY 2.0)

Udany związek – 5 sposobów na szczęśliwy związek

 

 

 

Gry planszowe

Coraz popularniejsze stają się różne gry planszowe. To miły sposób na spędzenie wspólnie czasu. Jeśli jednak jesteście sami, a zimowe wieczory dłużą się – wypróbujsie czegoś bardziej zbliżającego. Wiele sklepów, także wysyłkowych, oferuje erotyczne gry planszowe, które doskonale rozgrzeją atmosferę (zwłaszcza w te wyjątkowo nudne, zimowe wieczory).

 

Uprawianie sportu

Gdy tylko pogoda na to pozwala, warto wyszaleć się na dworze podczas wspólnych spacerów, biegania, jazdy na rowerze czy też podczas pływania. Zimą można wybrać się na siłownię lub ustalić plan wspólnych ćwiczeń w domu. Być może dzięki temu uda się Wam nie tylko podnieść wydajność swojego organizmu, podnieść odporność czy zrzucić kilka kilogramów, ale także możecie odnalźć nową wspólną pasję!

 

Kursy

Nigdy nie jest za późno, aby nauczyć się czegoś nowego. W dodatku czegoś ciekawego! W wielu miastach organizowane są różnego rodzaju kursy, które pozwolą Wam na wspólne, interesujące spędzenie wolnego czasu. Być może, oprócz wypełnienia miło wolnych chwil., uda się Wam nauczyć też czegoś pożytecznego (np. gotowania, tańca, masażu czy nowego języka).

 

Czas dla rodziny

Nie zamykajcie sie na innych – nigdy! Oczywistym jest, że każdą chwilę chcecie spędzać sami, ale warto również poświęcać więcej czasu Waszym rodzinom. To nie tylko sposób, aby ciekawie spędzić czas. W trudnych chwilach warto mieć kogoś, kto da nam oparcie. Rodzina jest w tym niezastąpiona.

 

Sam na sam

Równie istotnym dla zbudowania trwałego związku jest spędzanie czasu oddzielnie. Aby związek dwojga ludzi mógł funkcjonować prawidłowo i aby nie groźną była rutyna, warto czasem dać sobie chwilę odpocząć od siebie i spędzić czas osobno. Czasem każdy z nas chce spędzić trochę czasu sam ze sobą. Natomiast odrobina tęsknoty z pewnością ożywi związek i wzmacni uczucie.

 

my dwoje
fot. Guian Bolisay (flickr, CC BY-SA 2.0)
Podziel się :)
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!