Jesienne trendy pod znakiem liścia. Wraz z listopadem w modzie zapanował prawdziwym szał na motywy roślinne. Czas na jesienną porcję nostalgii.

Polska jesień jest zdecydowanie przepięknym okresem. Rośliny zaczynają wybarwiać się na naprawdę niesamowite odcienie, dosłownie zalewając nas niesamowitymi barwami. Spacer w piękny, słoneczny, jesienny dzień jest absolutną przyjemnością, zwłaszcza dla oka wrażliwego na różnorodne odcienie barw i kolorystycznych tonów. No i w dodatku te liście, które spadają z drzew. Pejzaż, jakiego mogą nam pozazdrościć mieszkańcy wielu krajów.

 

Z powodu tego jesiennego szaleństwa, motywy roślinne, zwłaszcza w tych niezwykłych barwach ,zapanowały również w modzie. Jesienna aura jest widoczna na wybiegach, na sklepowych półkach, a nawet na artykułach gospodarstwa domowego. W końcu, każdy z nas może urządzić sobie piękną, złotą, polską jesień nie tylko w szafie, ale również w zaciszu swojego domu.

moda jesień 2015
fot. Zaheer Mohiuddin(flickr,CC BY 2.0)

 

 

Moda jesień 2015 – najmodniejszy wzór

 

 

 

 

modne kolory 2015
fot. Philippe Put (flickr, CC BY 2.0)

 

 

Modne kolory 2015

 

 

 

 

Jesienne trendy – odzież

W wielu sklepach znajdziemy odzież zdobioną motywami liści. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na interesujące bluzki i sukienki. Nie musisz wybierać od razu ciucha, który cały jest upstrzony w liściach. Wystarczy jedna interesująca aplikacja, a z pewnością będzie trendy w tym sezonie. Możesz również sięgnąć po biżuterię z motywem roślinnym.

 

Jesienne trendy – obuwie

Wiele sklepów oferuje motywy liści także na butach. Ten sezon to prawdziwe szaleństwo wzorów i kolorów. Delikatne zdobienie w kształcie liści umieszczone na butach z pewnością dodadzą Twojej kreacji wiele szyku i czaru. A w dodatku będzie to prawdziwy hit modowy!

 

Jesienne trendy – w domu

W domu motyw bliskości z naturą nie jest niczym nowym. Jednakże aktualne wzory na ozdobnych poszewkach na poduszki, zasłonkach czy obrusach są z całą pewnością piękne i silnie inspirowane naturą. Wszystko starannie odwzorowane tak, aby nawet w domu móc cieszyć się bliskością tej pięknej pory roku. Jesienną nostalię z pewnością rozweselą świeczniki z motywem liści czy lampki, dające miłe, ciepłe światło, a jednocześnie nadające przytulny klimat wnętrzu. Nie bój się szaleć! Zakochaj się w jesieni!

trendy
fot. Yoshikazu TAKADA (flickr, CC BY 2.0)
Podziel się :)
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!