Torebki damskie są tematem tabu dla mężczyzn, a jednocześnie najważniejszym atrybutem każdej kobiety. Jak odpowiednio dobierać torebki damskie do strojów i figury?

Najważniejszą informacją jest, że torebki powinny być dobierane pod względem wielkości. Im większa torebka, tym kobieta wydaje się być mniejsza. Jeśli nie wiesz, z jaką torebką będziesz wyglądać najlepiej, możesz wybrać neutralną, średnią torebkę. Jej styl dobierz do stroju, w którym zamierzasz się pokazać. Wybierając stonowane ciuchy, ciemne, monochromatyczne, warto ocieplić wizerunek torebką w interesującym kolorze, o ciekawej fakturze bądź ozdobach.

 

Jeśli jesteś szczupła i nie wysoka- doskonale sprawdzi się torebka typu worek. Jest to typ torebki dość trudny do stylizacji. Zalecana przede wszystkim dla mniejszych sylwetek. Najlepiej wygląda noszona przez kobietę o niewielkich biodrach z uwagi na fakt, iż torebka odstaje na biodrze, co optycznie poszerza sylwetkę. Jest to idealny model na co dzień, który pomieści naprawdę wiele rzeczy. Najmocniejszym trendem jest noszenie tego typu torebki do sportowych stylizacji.

 

Jeśli jesteś wysoka i chuda – możesz wybrać wielką torbę. Jej ogromnym atutem jest to, że można zmieścić w niej niemal wszystko. Torebki damskie w dużych rozmiarach są niezwykle pojemne. Niskie kobiety powinny zdecydowanie odrzucić ten typ torebki, gdyż będzie zdecydowanie zbyt duża.

 

moda
fot. tommerton2010 (flickr, CC BY 2.0)

 

Moda – sekrety dobrego stylu

 

 

 

 

 

 

 

takiezdjecia

 

Wybierz krój sukienki do swojej figury

 

 

 

 

Gdy masz prawdziwie kobiecą sylwetkę – wybieraj torebki damskie, które są nieco większe. Doskonale współgrać będzie większa kopertówka. Torebka musi być proporcjonalna do sylwetki, nie może być więc mała i drobna, powinna być odpowiednio większa. Warto pokusić się też o ciekawy kolor, fakturę bądź ciekawy pasek do torebki.

 

Torebki na wyjścia – każda z nas powinna posiadać kopertówkę, która będzie idealna na ważne wyjścia. Choć często odsuwamy zakup kopertówki w czasie najdalej jak się da, to każda kobieta powinna posiadać przynajmniej jedną, naprawdę wyjątkową kopertówkę. Tego typu torebki damskie doskonale sprawdzają się na ważne wieczorowe wyjścia.

 

HIT!

W niemalże każdej galerii handlowej w sprzedaży są organizery do torebek. Mają one mnóstwo kieszonek, do których każda z nas może włożyć swój najpotrzebniejszy zestaw rzeczy (np. klucze, pomadkę, lusterko itd), a zmieniając torebkę wystarczy przełożyć sam organizer z jednej torebki do drugiej i nie zapomnimy niczego ze sobą zabrać.

 

torebki damskie
fot. hslo (flickr, CC BY-SA 2.0)
Podziel się :)
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!