Zastanawiasz się, jakie buty będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie zima 2014 / 2015? Sprawdź z nami najbardziej stylowe buty tej zimy!

W nadchodzącym sezonie zimowym wybór obuwia będzie naprawdę szeroki. Bez względu na to czy lubisz krótkie czy długie buty, możesz sobie pozwolić na istne szaleństwo. Jedne i drugie możesz nosić do sukienek i dżinsów. Które buty zdobędą twoje serce w tym roku?

Stylowe buty Deichmann
Deichmann

Stylowe buty – botki

Wolisz botki na szpilce, grubym obcasie czy też na płaskiej podeszwie? W tym sezonie wszystkie są modne! Zwróć szczególną uwagę na botki zdobione cekinami, zapinane na ozdobny suwak oraz ozdobnymi paskami. Jeśli masz mocne nogi, doskonale spiszą się botki z solidnym obcasem lub szeroką cholewką, które skutecznie odciągną uwagę od masywniejszych nóg.

Stylowe buty CCC
CCC

Stylowe buty – kozaki

W nadchodzącym, zimowym sezonie bezwzględnie rządzą pikowania i ozdobne klamerki. Prawdziwym hitem tego sezonu będzie połączenie kozaków z wysoką nad kolana cholewką i sukienki lub spódnicy. Szczególną uwagę warto zwrócić na płaskie podeszwy, zaś obcas w kozakach schodzi tej zimy na drugi plan. Pamiętajmy, że kozaki na płaskiej podeszwie są też znacznie wygodniejsze. Wybierając idealną parę kozaków dla siebie zwróć uwagę na nie tylko na wysokość cholewki, obcas czy kolor, ale także na ich fason. Z mody nadal nie wychodzą oficerki i proste, długie kozaki.

stylowe buty
fot. Maegan Tintari (flickr, CC BY 2.0)
Podziel się :)
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!