Porównywarka OC pomoże Ci zaoszczędzić na ubezpieczeniu Twojego auta. Jak z niej korzystać? Jak skutecznie dobrać dla siebie ubezpieczenie OC i AC? Podpowiadamy!

W ostatnich miesiącach stawki za ubezpieczenie OC rosną w zastraszającym tempie. Podwyżki mogą wynosić od ponad 30%, w niektórych przypadkach nawet do 500% ! Te astronomiczne podwyżki spędzają sen z powiek coraz większej ilości kierowców, choć są konieczne z uwagi na rosnące kwoty wypłacanych odszkodowań.

Jesteś posiadaczem samochodu? Martwisz się podwyżką kwot ubezpieczenia auta? Podpowiadamy, jak nie przepłacić za ubezpieczenie!

Porównywarka OC to bardzo przydatne narzędzie, które pozwoli znaleźć najkorzystniejszą ofertę ubezpieczeniową i nie przepłacić.

Porównywarka OC

Wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców, sprawdziliśmy porównywarki ubezpieczeń OC i AC. W tym artykule pragniemy zaprezentować jedną z nich, która oferuje aż 55 ofert OC i AC.

Na stronie internetowej www.najtaniejuagenta.pl znajduje się porównywarka ofert OC i AC, która w prosty sposób pomoże znaleźć najkorzystniejszą ofertę ubezpieczeniową. W menu górny wśród zakładek możemy skorzystać nie tylko z kalkulatora OC, ale także z poradnika OC i AC.

Porównywarka oc
www.najtaniejuagenta.pl

Po kliknięciu “Porównaj oferty OC/AC” strona przenosi nas do formularza. W zaledwie 5 krokach dowiadujemy się o najlepszych ofertach. W formularzu musimy podać wszystkie niezbędne informacje do obliczenia ubezpieczenia, przygotujmy więc wszystkie dane pojazdu, a także swoje i ewentualnego współwłaściciela i innych kierowców podróżujących naszym samochodem. W formularzu musimy zaznaczyć, czy potrzebujemy samego ubezpieczenia OC, czy też z opcją AC i/lub NNW.  Możemy również poznać dodatkową ofertę ubezpieczenia naszej nieruchomości!

Po wypełnieniu całego formularza wyświetlają się nam oferty wielu różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Ofert jest naprawdę wiele, podobnie jak możliwości ubezpieczenia. Opcje cenowe oferowane przez firmy, zachęcają do skorzystania z dodatkowych możliwości, jak pakiet AC bądź NNW. To dodatkowa możliwość dla kierujących pojazdami, na którą często sami nie zdecydowaliby się ze względów finansowych. Jednakże, opisywana porównywarka pokazuje, że dodatkowe opcje ubezpieczenia w części Towarzystw Ubezpieczeniowych są tańsze, niż w innych samo OC. Z uwagi na dużą ilość propozycji, kombinacji i możliwości u wielu Ubezpieczycieli, znalezienie idealnie dopasowanej oferty nie jest wcale trudnością.

Porównywarka OC/AC – dlaczego warto skorzystać?

Argumentów, aby skorzystać z porównywarki ofert jest naprawdę wiele. Wyróżnimy jedynie najważniejsze:

  • oszczędność czasu – w jednym miejscu możemy sprawdzić wszystkie najpopularniejsze oferty ubezpieczeń, bez konieczności korzystania z wielu stron i wypełniania za każdym razem formularzy oraz dokonać zakupu ubezpieczenia,
  • oszczędność pieniędzy – wszystko wskazuje na to, że oferty cenowe proponowane w porównywarce cenowej są podobne bądź niższe niż te, które proponują Towarzystwa Ubezpieczeniowe gdy zwracamy się do nich bezpośrednio,
  • możliwość porównania różnych dodatkowych opcji ubezpieczenia – możemy zakupić także ubezpieczenie AC i/lub NNW, często w niższej cenie niż samo OC u wielu innych Ubezpieczycieli,
  • dodatkowe zniżki – niektóre Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują dodatkowe zniżki, jeśli skorzystamy z oferty wyświetlonej w tej porównywarce,
  • można zamówić rozmowę z Agentem – przy każdej ofercie jest możliwość zamówienia rozmowy z Agentem Ubezpieczeniowym, który odpowie na wszystkie istotne pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Sprawdź i zaoszczędź na swoim ubezpieczeniu samochodu. Nie musisz przepłacać! Choć ceny ubezpieczeń są wyższe niż dotychczas, nadal możesz płacić mniej. Zachęcamy do skorzystania z porównywarki ubezpieczeń OC. Przekonaj się, ile możesz zyskać!

porównywarka oc
fot. Goga Moga (flickr, CC BY 2.0)
Podziel się :)
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!