Jeśli zastanawiasz się co kupić bliskim na Święta i nie zbankrutować, sprawdź co przygotowaliśmy. Oto pomysł na prezent do 50 zł dla niego! Sprawdź koniecznie!


Nadchodzą Święta, już sama Wigilia to wydatek spory, a co dopiero, żeby włożyć jeszcze coś pod choinkę… Jeżeli spędzamy Święta w małym gronie (np. 4 osób) to kupienie dla nich prezentów do 100 zł staje się jednak dość sporym wydatkiem. A już tym bardziej, jeżeli Święta są prawdziwie rodzinne, spędzane w szerokim gronie. Dlatego właśnie przygotowaliśmy Wam podpowiedzi na aż 10 pomysłów na prezent dla każdego mężczyzny za mniej niż 50 zł!

Pomysł na prezent do 50 zł dla niego!

Może mężczyźni nie kochają zakupów i prezentów tak jak kobiety, ale z pewnością będą równie szczęśliwi z niespodzianki. Ale co kupić, by trafić w męskie gusta? Proponujemy 10 praktycznych i ciekawych prezentów:
1. Książka-sejf.

Mały sejf z kluczykiem ukryty w okładce książki. To ciekawy sposób na ukrycie rzeczy w zupełnie niespodziewanym miejscu, w którym nikt ich nie znajdzie. To świetny pomysł na prezent do 50 zł.

2. Wino.

Jest doskonałym prezentem dla każdego dorosłego. Na rynku dostępnych jest wiele wyśmienitych win.

3.Gra na PC lub na konsolę.

Większość, nawet tych dorosłych mężczyzn, nadal lubi zagrać w gry. Jeśli szykujesz prezent dla mężczyzny, weź pod uwagę jego upodobania i pomyśl o jego relaksie. Gra jest – jednym z lepszych – tego przykładem.

4. Koszulka ze śmiesznym napisem.

Mnóstwo ofert czeka w internecie. Koszulki ze śmiesznymi napisami czy obrazkami są wszystkim bardzo znane, ale nadal tak samo cieszą. Takie koszulki to z pewnością doskonały pomysł na prezent do 50 zł.

5. Awaryjna ładowarka do telefonu.

Absolutny hit! To elegancka, niewiele większa od baterii ładowarka, która jest nie tylko ładna, ale i wyjątkowo praktyczna. W kryzysowej sytuacja może podładować telefon czy iPod i na pewno nie jednokrotnie “uratować życie” 😉 Koszt w sklepie internetowym to około 30-35 zł plus wysyłka, czyli idealny pomysł na prezent do 50 zł dla niego!

6. Tasowarka do kart.

Pomysł na prezent do 50 zł dla niego
fot. asenat29, (flickr, CC BY 2.0)

Jeśli chcesz kupić ciekawy prezent komuś, kto bez przerwy gra w karty – możesz pokusić się na sprytne urządzenie, które tasuje karty. Koszt takiego gadżetu to około 40 zł.

7. iCzapka.

To bardzo ciekawy gadżet, który poza tym, że jest czapką i daje ciepło, posiada wbudowane słuchawki. Wystarczy podpiąć telefon lub odtwarzacz mp3 i można swobodnie korzystać z urządzenia i nie męczyć się z wypadającymi z uszu słuchawkami. To z pewnością genialny pomysł na prezent do 50 zł.

8. Pasek do spodni z…otwieraczem.

Również ciekawy pomysł na prezent do 50 zł. Pasek w sprzączce ma ukryty otwieracz do butelek. Koszt to około 30 zł.

9. Kostka sudoku.

To absolutnie niesamowita łamigłówka, która łączy w sobie kostkę Rubika i sudoku. Zabawa dla każdego na naprawdę kilka dobrych chwil. Koszt to około 10 zł

10. Kubek.

Niby banalny prezent, ale wariantów jest naprawdę mnóstwo. Na szczególną uwagę zasługują: kubek labirynt, na którym znalazł się labirynt dla małej metalowej kulki, kubki dla hobbystów, lodowe kufle oraz całe mnóstwo kubków demotywujących.

Podziel się :)
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!