Zaczął się październik, a wraz z nim – pogoda w kratkę. Nastał czas na kratkę również w modzie. Moda jesień 2015 nawiązuje do trendów z przeszłości.

Kratkę możemy odnaleźć w wielu różnych rodzajach. Każdy z nas może wybrać coś dla siebie. W modzie jest zarówno kratka w stylu szkolnym, szkocka kratka, jak również pepitka. Zacznij nowy sezon będąc na topie.

moda jesień 2015
fot. Roy Watts (flickr, CC BY-SA 2.0)

Moda jesień 2015 – odzież

W aktualnym sezonie możemy śmiało postawić na mocne, kraciaste wzory. W modzie są zarówno sukienki w kratkę, spódnice, spodnie, bluzki czy koszule. Butiki oferują nam całą gamę odzieży w tym modnym wzorze. Warto je wykorzystać i nacieszyć się tym wesołym motywem, zwłaszcza, jeśli chcemy podkreślić swoją osobowość i zwrócić na siebie uwagę. Pamiętajmy jednak, aby ciuchy w kratkę łączyć z gładkimi rzeczami. Połączenie kratki z paskami, kropkami, kwiatami czy też kolorowymi aplikacjami wprowadzi zdecydowanie zbyt wiele haosu w naszym wyglądzie i może sprawić, że będziemy sprawiać raczej komiczne wrażenie.

 

Moda jedzień 2015 – dodatki

Jeśli nie należysz do osób przesadnie pewnych siebie, a chcesz wyglądać modnie w tym sezonie – śmiało możesz postawić na dodatki. Buty, torebki, paski, biżuteria, ozdoby do włosów czy choćby broszki będą bardzo interesującymi akcentami, które w modny sposób zaakcentują najciekawszy trend modowy, a jednocześnie nie będą tak silnie zwracać uwagi innych osób. To również ciekawy sposób, aby podążać za modą bez konieczności wymiany połowy garderoby, czy też wydawania zbyt wielu pieniędzy na nowe ciuchy.

Stylowe buty Deichmann
Deichmann

 

Moda jesień 2015 – nie zapominaj o swoim domu

Dom to takie specyficzne miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie, odpoczywamy i odprężamy się po całym dniu w pracy. Warto zadbać o to, aby był przytulny i również podążał za modą. Możesz skusić się na dodatki w kratkę. Poszewki na poduszki, koc, pled, dywan, obrus, zasłony czy choćby wazonik lub świecznik z wytłoczonym, kratowym wzorkiem. Cokolwiek wybierzesz, na pewno odmienisz wnętrze, nabierze ono świeżości i modnego szyku.

Jesień to bardzo wyjątkowy czas. Przyroda powoli zamiera, przychodzi ochłodzenie, a cały świat wokół nas powoli zasypia w zimowy sen. Warto jednak nie poddać się temu trendowi i naprzekór wszystkiemu – ożywić naszą rzeczywistość barwnymi i wzorzystymi rzeczami.

moda jesień 2015
fot. Zaheer Mohiuddin(flickr,CC BY 2.0)
Podziel się :)
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!