Lekarstwo na raka istnieje i jest w zasięgu ręki każdego z nas! Musimy jedynie zrozumieć, czy tak naprawdę jest rak.

Lekarstwo na raka zostało stworzone wraz z powstaniem nowotworów. Wyprodukowała je dla nas natura. Ludzie zupełnie ignorują naturę, pokładając wiarę w technice i rozwoju nauki. Zapominamy, że 90% skutecznych leków i terapii na różne choroby zostało wyprodukowanych właśnie z naturalnych składników. Natura, jeśli coś tworzy, zawsze ma w zanadrzu odpowiedź. Tworząc chorobę, tworzy także na nią lekarstwo. Dlaczego więc nie jest dostępne w aptekach lekarstwo na raka? Dlaczego przypadki zachorowań wciąż wzrastają, wydatki na leczenie szacowane są w miliardach, a śmiertelność nadal jest wysoka?

lekarstwo na raka
fot.University of Liverpool Faculty of Health & Life(…) (flickr, CC BY 2.0)
 1. Rak jest alarmem naszego organizmu.

  Nie wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że rak to tak naprawdę informacja, jaką wysyła nasz organizm. Informacja ta, poprzez komórki, ma za zadanie uświadomić nas o silnych niedoborach istotnych dla naszego organizmu składników. Organizm, aby mógł prawidłowo funkcjonować, potrzebuje wielu witamin i minerałów. Jeśli przez długi czas nie dostarczmy ich wraz z pożywieniem, w komórkach zachodzą procesy biochemiczne, które prowadzą do rozwoju nowotworów.

 2. Tlen zabija raka.

  Już w 1931 roku dr Heinrich Warburg otrzymał nagrodę nobla za odkrycie, że komórki rakowe mogą rozwijać się jedynie w środowisku ubogim w tlen. Od tamtego czasu przeprowadzono wiele podobnych eksperymentów, z których wszystkie potwierdziły wnioski dr Warburga. Nowotwory rozwijają się w środowisku beztlenowym. W środowisku bogatym w tlen ich życie i rozmnażanie się jest solidnie ograniczone. Z tego też powodu, aby zwalczyć raka nie możemy dopuścić do tego, aby komórki naszego organizmu przekształciły się na oddychanie beztlenowe.

 3. Rak żywi się cukrami!

  Glukoza to podstawowy składnik odżywczy komórek rakowych. Im więcej cukrów prostych w naszej diecie, tym łatwiej komórki rakowe przekształcają je w glikolizę beztlenową, a w efekcie rosną, rozmnażają się i rozprzestrzeniają po całym organizmie, dając przerzuty. W efekcie ubocznym odżywiania się komórek rakowych powstają ogromne pokłady pirogronianu i kwasu mlekowego, które silnie zakwaszają nasz organizm.

 4. Wysokie pH zabija komórki rakowe.

  Zakwaszenie organizmu jest śmiertelnie niebezpieczne dla naszego życia z wielu różnych powodów. Niskie pH, około 6,9 sprawia, że zdrowe komórki naszego organizmu nie mogą prawidłowo funkcjonować i stopniowo obumierają. Jednocześnie, kwaśne środowisko to doskonałe warunki do rozwoju komórek chorobowych. Jeśli więc chcemy być zdrowi, powinniśmy zadbać o zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej. W okresie leczenia, warto postarać się o podwyższenie pH do co najmniej 7,5, dzięki czemu chore komórki naszego organizmu będą umierać.

 5. Suplementacja witaminą C.

  W latach 70-tych dr Pauling przeprowadził serię eksperymentów polegającą na wysokiej podaży witaminy C. Osoby, które przyjmowały witaminę C były znacznie zdrowsze i żyły czterokrotnie dłużej od osób nie przyjmujących tej witaminy.

 6. Amigdalina lekarstwem na raka?

  Amigdalina, znana jako witamina B17 uważana jest za bardzo skuteczne lekarstwo na raka. Doktor Harold W. Manner, autor książki “Śmierć raka”jest przekonany, że witamina B17 leczy ponad 90% przypadków zachorowania na raka. Niestety, amigdalina, z uwagi na prawo medyczne, produkowana jest wyłącznie w meksyku. Na szczęście, w naturalnej postaci amigdalina występuje w aż 1200 roślinach. Wystarczy dobrze zbilansowana dieta, abyśmy nie dopuścili do zachorowania na raka.

 7. Rak – śmiertelna choroba czy…?

  Coraz częściej naukowcy nie boją się mówić, że lekarstwo na raka jest już dawno wynalezione. Dlaczego więc nie jest wprowadzone do obrotu? Dlaczego nie możemy się nim leczyć? Odpowiedź jest prosta. Wielkie koncerny farmaceutyczne zyskują tak wielkie pieniądze na nieskutecznym leczeniu raka, że nie dopuszczają do wprowadzenia skutecznego lekarstwa. Człowiek walczący o życie poświęci naprawdę wiele i wyda ogromne sumy pieniędzy na to, by wyzdrowieć. Nabijając tym samym kieszenie firm farmaceutycznych. Mało kto może uwierzyć, że raka można pokonać odpowiednią dietą…

Podziel się :)
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!