Najmodniejsze kolory 2017 roku to przede wszystkim mieszanka witalności, naturalności i relaksu z nutką powiewu świeżego powietrza.  Oto one!

Projektanci mody poznali już najnowsze kolory 2017, które będą królować przez cały nadchodzący sezon. Na stronie internetowej Pantone możemy poznać pierwszą 10 najmodniejszych kolorów tego sezonu. Specjalnie dla Was, przygotowaliśmy małą ściągę 😉

Projektanci wykorzystali w sposób naprawdę ciekawy najmodniejsze kolory tej wiosny. Barwy, które uznano za najpiękniejsze nawiązują przede wszystkim do natury. Kolory nadchodzącej wiosny prezentują całą gamę emocji i odnoszę się do nich w szczególny sposób. Nawiązują do tęsknoty za słonecznymi, ciepłymi chwilami relaksu i odprężenia.

 Kolory 2017 – najmodniejsze odcienie prezentowane przez Pantone

 

kolory 2017
Pantone

 

Niagara – to zdecydowanie numer 1 wśród wszystkich kolorów tej wiosny i lata. Jest to klasyczny denim, który dodaje nam pewności siebie i odpręża. Jest wygodny i uniwersalny, niezawodny niemal w każdej sytuacji.

Primrose Yellow – to odzwierciedlenie ciepła i witalności. Odcień ten emanuje radością, pozytywnym nastawieniem i entuzjazmem, a przy tym… kojarzy się nam z ciepłymi, słonecznymi dniami.

Lapis Blue – to kolejny kolor przepełniony dobrą energią. Jest odzwierciedleniem siły i pewności siebie, a przy tym, emanuje swoim własnym, wewnętrznym blaskiem.

Flame – czerwień z nutką pomarańczy. Ten płomienny kolor zwiastuje dobrą zabawę i towarzystwo. Jest bardzo żywym odcieniem, lekko ekstrawagancki. Dodaje prawdziwego pazura w całej wiosennej palecie barw.

Paradise Island – to kolor nawiązujący do żywiołu, jakim jest woda. Ten niebiesko-zielony odcień oczyszcza i orzeźwia. Jest swoistym przywołaniem natury. Wiąże się z marzeniami o odpoczynku na gorącej plaży nad brzegiem lazurowego morza.

Pale Dogwood – to najdelikatniejszy spośród doskonałych odcieni na najbliższy sezon. Przywodzi na myśl spokój i czystość. Tworzy aurę niewinności. Ten dyskretny, subtelnie różowy odcień emanuje blaskiem.

Greenery – wiosną nie może zabraknąć też odcieni zieleni. Tym razem postawiono na cudownie orzeźwiające, lekko pikantne połączenie zieleni z nutką żółcieni. Barwa ta zachęca do odkrywania, eksperymentowania i aktywności. Silnie zachęca do wzięcia głębokiego oddechu, oczyszczenia, odświeżenia. Ożywia i mobilizuje do działania.

Pink Yarrow – silna, tętniąca życiem barwa, która nie pozostaje niezauważona. Przyciąga uwagę i podnosi adrenalinę. Jest to bardzo stymulujący kolor, który wniesie wiele ożywienia i podniesie na duchu.

Kale – to odcień mocno związany z naturą. Nawiązuje zarówno do natury, spokoju, jak również do zdrowego stylu życia, do życia w zgodzie z naturą. Podobnie jak odcień greenery, kale również tworzy połączenie z naturą i jej siłami. Dodatkowo, doskonale komponuje się z nieco żywszymi odcieniami z głównej palety kolorów tego sezonu.

Hazelnut – czyli orzech laskowy, to idealne dopełnienie palety barw. Jest odcieniem neutralnym, doskonale łączącym się z pozostałymi barwami. Nawiązuje do natury, żywiołu ziemi. Jest w naturalny sposób odcieniem o ciepłej tonacji, który doskonale może łączyć różne sezony.

To 10 kluczowych barw, które łączą najmodniejsze kolory 2017. Nie może zabraknąć tych barw zarówno w naszej garderobie i dodatkach, ale również w naszych domach. Warto skorzystać z rad ekspertów i otoczyć się tymi cudownymi barwami, wpuszczając w swoje życie choć odrobinę optymistycznej wiosny.

Bawmy się kolorami i dodatkami, zarówno w naszej garderobie, jak również w naszych domach.

Co sądzicie o tych kolorach?

Który najbardziej przypadł Wam do gustu?

Podziel się :)
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!