Sylwester już nadchodzi. Najnowsze kolekcje znanych marek już znasz. Idziesz do sklepu, patrzysz na metkę i przeżywasz szok! Ile to wszystko kosztuje!? Chcesz wiedzieć jak tanio ubrać się na Sylwestra? Przeczytaj nasze porady!

Ceny w sklepach rosną, a nasze portfele są coraz chudsze – chyba wielu z nas to zna. W dodatku Święta, Sylwester i Karnawał zbliżają się ogromnymi krokami. W te ważne dni chcemy wyglądać ładnie, elegancko i przede wszystkim – modnie. Jak to zrobić, aby nie nadwyrężyć zbytnio domowego budżetu?

fot. www.e-odziez.com.pl

1. Sprawdź swoja szafę!

Możesz w to nie uwierzyć, ale Twoja własna szafa jest prawdziwą skarbnicą świetnych ciuchów. Czasem wystarczy dobrze sie im przyjrzeć, skomponować ciekawy zestaw – i gotowe!

2. Postaw na dodatki

Nawet, jeśli zestaw, który udało Ci się skomponować nie powala, zawsze możesz wspomóc się dodatkami. Błyszcząca biżuteria, ciekawa broszka, ozdobny pasek, połyskujące buty, czy choćby niesamowita torebka – czasem wystarczy dodać jeden element do stroju, aby cala stylizacja nabrała niepowtarzalnego charakteru i szyku.

jak tanio ubrać się na Sylwestra

3. Przerób coś

To doskonały pomysł na to, jak tanio ubrać się na Sylwestra. Bardzo tanim kosztem możesz dokonać drobnych przeróbek i zyskać zupełnie nowy ciuch. Co zrobić? Kup w pasmanterii ozdobne guziki, cekiny, kawałek koronki… Odpruj w starej bluzce rękawy, skróć sukienkę, przyszyj koronkę, pióra lub cekiny. W nudnym, starym żakiecie zmień guziki na wielkie i błyszczące. Możesz zrobić tysiące rzeczy ze swoimi starymi ciuchami, aby nabrały zupełnie nowego wymiaru, stały się modne i zyskały “drugie życie”.

4.Wymień się

Twoja szafa pęka w szwach, masz w niej rzeczy, które mogłabyś ubrać, ale…już w nich byłaś w tym towarzystwie? Nie chcesz ich przerabiać? Wymień się! Nie tylko wśród znajomych możesz znaleźć osoby chętne na wymianę ciekawymi ciuchami. Istnieje też wiele portali, na których masz możliwość dokonać wymiany swoich, opatrzonych już ciuszków.

5.Sprawdź wyprzedaże!

Jeśli nie chcesz wydawać fortuny na nowe ciuchy, a zastanawiasz się jak tanio ubrać się na Sylwestra – odwiedź wyprzedaże. Czasem, za naprawdę nie wielkie pieniądze można kupić wyjątkowe i markowe ciuchy.

jak tanio ubrać się na Sylwestra

6. Markowe ciuchy używane

Nie wiesz jak tanio ubrać się na Sylwestra? Doskonałym pomysłem jest sprawdzenie oferty pobliskich ciucholandów. Za naprawdę nie wielkie pieniądze możesz kupić tam rewelacyjne, markowe ubrania! Jeśli nie masz czasu albo nie możesz wyrwać się z domu, żeby trochę poszperać w lumpeksach – XXI wiek oferuje Ci bogatą ofertę ciucholandów internetowych.

jak tanio ubrać się na sylwestra
fot. Porto Bay Events, (flickr, CC BY 2.0)
Podziel się :)
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!