Jeśli Twoja figura nie jest idealna, a jej niedoskonałości spędzaja sen z powiek – nie martw się! Prezentujemy sposób na doskonałą figurę bez względu na rozmiar.

Najlepszym i najprostszym sposobem na to, by cieszyć się talią osy są…paski i zwężenia! Triki te nie są niczym nowe, bowiem stosujemy je już od wielu lat…ale wciąż są aktualne! Od lat paski i zwężenia w talii wykorzystywane są przez światowych projektantów mody, podziwiać możemy je na światowych wybiegach. Także największe gwiazdy showbiznesu i celebryci mądrze korzystają z tych sprytnych rozwiązań. W dodatku – są one prawdziwym hitem w każdym sezonie. Dlatego nie żałuj sobie i użyj pasków i zwężeń w talii, aby cieszyć się doskonałą figurą.

 

Doskonała figura – ponadczasowe trendy

Wciąż wyjątkowo modne są cienkie paski, które wyjątkowo uroczo i zgrabnie oplatają kobiecą talię. Dodatkowo, wspaniale podkreślają kobiece kształty i ukrywają mankamenty urody. Zwłaszcza te cienkie paseczki spełniają rolę wyszczuplającą – im grubszy pasek, tym masywniej się prezentuje i zamiast ukrywać, podkreśla odstający brzuszek. Warto, aby te cienkie paseczki znalazły się w szafie każdej z nas! Jeśli uważasz, że Twoja figura nie jest idealna, lepiej zrezygnuj i nie noś grubych i masywnych pasków. Pamiętaj, że mocno przytłaczają one sylwetkę, figura staje się mało atrakcyjna, ciężka i mocno rzuca się w oczy ten element ciała, który akurat wolałybyśmy ukryć.

 

Jeśli szczególnie zależy Ci na wyszczupleniu okolic talii, zrezygnuj z wielu ozdobień i dużych klamerek. Lepiej, aby pasek był wyłącznie cienki i z delikatną klamerką. Kobiety o wąskiej talii mogą w tej kwestii bardziej zaszaleć. W każdym jednak wypadku, pamiętaj że musisz kierować się efektem podkreślenia talii, a więc pasek, powinien spełniać tę rolę.

 

Co z grubszymi paskami?

Nie wyrzucajmy ich. Z pewnością przydadzą się każdej zimy, gdy nosimy ciepłe, grube swetry i płaszcze lub kurtki. Można zastosować taki pasek zarówno na ciepłe swetry, jak również do eleganckiego płaszczyku. Korzystaj z nich śmiało, bowiem warto wyglądać pięknie w każdej sytuacji i bez względu na porę roku i pogodę.

 

figura
fot. Vanessa Porter (flickr, CC BY 2.0)
Podziel się :)
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!