Każda z nas chce być piękna. Dziś prezentujemy 3 proste triki makijażystów gwiazd, które sprawią, że Twój makijaż będzie idealny.

Czasem wystarczą drobne sztuczki, aby nasz makijaż wydobył z nas idealną urodę. Dziś podpowiadamy, jakie sztuczki stosują makijażyści gwiazd, żeby uzyskać doskonały efekt. Wszystkie trzy triki makijażystów są absolutnie proste do zastosowania i możemy to zrobić samodzielnie, we własnej łazience. Jak tego dokonać?

 

Triki makijażystów na duże oczy

Marzysz, aby powiększyć optycznie oczy i sprawić, aby dominowały na Twojej twarzy? To bardzo proste. Dodatkowo, możesz zachować przy tym bardzo prosty i natura;ny look. Jeśli chcesz uwydatnić oczy, na powieki nałóż beżowy cień. Następnie namaluj na górnej linii rzęs kreski. Kreski powinny zaczynać się od połowy powieki, a nie od wewnętrznego kącika oka.

 

Triki makijażystów na piękne usta

Jeśli chcesz, aby Twoje usta wyglądały idealnie i ponętnie, koniecznie wykorzystaj te sztuczki. Najpierw wykonaj masaż ust, aby poprawić ich ukrwienie i delikatnie powiększyć rozmiar warg. Następnie – sięgnij po wodę i cukier. Doskonale utrwalą one każdą pomadkę. Wystarczy, że rozpuścisz cukier w odrobinie letniej wody. Na pędzelek do makijażu nałóż pomadkę, a następnie zamocz ten pędzelek w przygotowanym roztworze wody z cukrem. Dzięki tej prostej metodzie, Twój makijaż ust będzie trwały i lśniący przez długi czas.

 

Triki makijażystów na idealną cerę

Zwykle makijaż wykonujemy na początku dnia i doskonale byłoby, gdyby wytrzymał on możliwie jak najdłużej, poprawiając nasz wygląd. Bywa także, że dzień jest bardzo intensywny, a my jesteśmy zapracowane. Doskonały makijaż powinien dotrzymywać nam kroku w każdej sytuacji. Z tego właśnie powodu powinniśmy silnie utrwalić makijaż. Makijażyści wykorzystują do tego cienką warstwę sypkiego lub prasowanego pudru. Najlepiej sprawdzi się do tego transparentny puder matujący. W ciągu dnia warto sięgnąć także po bibułki matujące, które dodatkowo pomogą uporać się ze świecącą buzią i nadmiarem sebum.

 

Przedstawione triki są bardzo proste, szybkie do wykonania i z pewnością warte wykorzystania.

Macie jakieś swoje doskonałe sposoby na idealny makijaż?

Podziel się :)
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!