Wino IMIGLYKOS Grecja
  • Kolor
  • Smak
  • Zapach
Wino IMIGLYKOS Grecja
Cena: ok 13zł Netto

Wino IMIGLYKOS Grecja

 
Kraj: Grecja
Rodzaj: Półsłodkie
Kolor: Białe
Alkohol: 11%
Temp.podania: 10oC-12oC
Odmiana winogron:
Zawartość cukru:
Pojemność butelki: 750ml
Wiek w chwili degustacji: 1 rok

 

 

 

 

 

 

 

 

wino imiglykosTym razem skusiliśmy się na białe, półsłodkie wino IMIGLYKOS. Białe wino IMIGLYKOS piliśmy dziś pierwszy raz, choć czerwone wino IMIGLYKOS bywało już na naszym stole kilkukrotnie. Sugerując się naprawdę ciekawym smakiem wina czerwonego, mieliśmy nadzieję, że białe wino IMIGLYKOS również zaskoczy nas swoim bukietem. Nie pomyliliśmy się.

Kolor mało wyrazisty, zbyt jasny. Zapach nie zachęcający do degustacji, wprawdzie nie czuć alkoholu, ale wyczuwalny jest zapach drożdży. Smak dość prosty, lekki. Po chwili przychodzi skojarzenie z piwem desperados (tequili), lekki posmak orzeźwiającej goryczki. Akurat jesteśmy wielbicielami piwa desperados więc białe wino IMIGLYKOS jest dla nas wspaniałe w smaku Ha Ha

Wino to raczej uważane jest za jedno z tańszych w związku z czym nie polecamy na prezenty czy na większe imprezy, ale z całą pewnością do kolacji we dwoje czy na wspólny wieczór przy filmie jest idealne. Jest to wino podobnej klasy co ‚biedronkowe’ Portugalskie FELIX ROCHA 2012 PORTUGAL. Na pewno warto choć raz je kupić i spróbować.

 

 

Wiek w chwili degustacji:4 lata

Podziel się :)
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!