Wino BEAUVILLON 2012 France
  • Kolor
  • Zapach
  • Smak
Wino BEAUVILLON 2012 France
Cena: 14,99 TESCO

Wino BEAUVILLON 2012 France

 
Kraj: Francja
Rodzaj: Półsłodkie
Kolor: Czerwone
Alkohol: 11%
Temp.podania: 12oC – 14oC
Odmiana winogron: Sauvignon Blanc
Zawartość cukru:
Pojemność butelki: 1000ml
Wiek w chwili degustacji: 2 lata

 

 

 

 

 

 

 

 

beauvillon
fot. własna

Wino BEAUVILLON zasługuje na Jedną gwiazdkę za – jak to przed chwilą usłyszałem: „w końcu nie wypluliśmy i nie rzuciliśmy w kąt”….

 

Wino BEAUVILLON po otwarciu uderza zapachem drożdży i alkoholu. Kolor, tak samo z resztą jak i smak jest bardzo mało wyrazisty, Wino BEAUVILLON jest też dość mętne. Po lekkim wzburzeniu wina czuć dość nieprzyjemny zapach, a po silnym wzburzeniu w nozdrza uderza zapach jak przy bardzo tanich winach. Wino BEAUVILLON ma smak delikatnie wiśniowy, ale na tyle mało wyrazisty, że skojarzył się nam z rozcieńczonym sokiem wiśniowym mocno zakrapianym alkoholem i drożdżami. Posmak jak z naprawdę najtańszych win.

Jeśli postawilibyśmy te wino na stole gościom, raczej zapadlibyśmy się pod ziemię. Osobiście nie kupimy więcej tego wina, pomimo dość atrakcyjnej ceny (w końcu jest go 1 litr w butelce za 15zł). Może widzielibyśmy te wino na domówce młodzieży, która pije raczej ‚więcej’ niż ‚dobrze’, wtedy taka butelka 1l zrobiłaby raczej pozytywne wrażenie (ale taniej wyjdzie wino z cyklu „patykiem pisane”. Jeśli jednak urządzasz domówkę dla młodzieży, chcecie się szybko upić i nie zależy Wam na smaku wina (a jednocześnie nie chcesz stawiać na stół wina w kartonie, tylko coś o lepsze prezencji – Wino BEAUVILLON jest idealne!).

Jeśli mimo wszystko przydarzy się Wam kupno tego wina, zachęcamy do podzielenia się Waszymi opiniami o tym winie z nami.

 

 

Podziel się :)
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!