Szaleństwo wyprzedaży zaczęło się już jakiś czas temu…ale czy na pewno wiesz, jak mądrze wykorzystać wyprzedaże?

Przeczytaj nasze porady dotyczące zakupów na wyprzedażach, a za nie wielkie pieniądze wzbogacisz się o najpotrzebniejsze rzeczy i nie będzie się już martwić, że nie masz się w co ubrać 😉

1. Wykorzystaj poniedziałek!

Zwykle w poniedziałkowe przedpołudnia sklepy nie są oblegane prze klientki, które mogą sprzątnąć Ci najlepsze kąski sprzed nosa.

2. Wyjdź z centrum

wyprzedaże
fot.Mark Hillary (flickr, CC BY 2.0)

Często na obrzeżach miast mniej klientek wybiera się poszaleć na wyprzedaże, a więc i wybór  ciuchów jest znacznie większy.

3. Wyprzedaże – sprawdź markowe sklepy!

Wyprzedaże to doskonała okazja, aby za nie wielkie pieniądze kupić coś z wyższej półki. Wykorzystaj to!

4. Nie tylko ciuchy

Wyprzedaże nie dotyczą wyłącznie ciuchów, ale również dodatków i akcesoriów. Rozejrzyj się za nową parą butów, wymarzoną torebką, biżuterią czy okularami.

5. Pamiętaj o przymierzalniach

To, że coś kosztuje mniej nie oznacza, że możesz sobie darować przymierzanie. Nawet na wyprzedażach kupuj tylko dobre na Ciebie rzeczy. Na sklepowej półce nie ma Twojego rozmiaru? Sprawdź wśród rzeczy odwieszonych obok przymierzalni!

 6. Myśl trzeźwo

Wybieraj tylko te ciuchy, co do których masz pewność, że nie będą jedynie ozdobą szafy. Jeśli masz kupić coś tylko dlatego, że jest znacznie taniej niż było – lepiej odłóż te pieniądze na coś potrzebniejszego albo prawdziwy hit z nowej kolekcji. Jeśli natomiast kupując coś od razy zakładasz, że będzie trzeba skorzystać z usług krawcowej lub szewca – zrezygnuj. Może się okazać, że po doliczeniu kosztów usługi, obniżona cena będzie taka sama jak cena pierwotna!

wyprzedaże
fot. Angelo Amboldi (flickr, CC BY-ND 2.0)

7. Zainwestuj w ponadczasowość

Uniwersalne fasony, ponadczasowe kroje, stonowane kolory…unikaj ciuchów, które są modne tylko w jednym sezonie, bo za rok z pewnością nie będą już na topie i znów przeleżą w szafie.

 

Dzięki tym 7 trickom, za nie wielkie pieniądze wzbogacisz swoją szafę o naprawdę wyjątkowe i uniwersalne ciuchy, dzięki którym znajdziesz odpowiedni zestaw na każdą okazję.

Podziel się :)
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!